امروز :پنج شنبه 31 خرداد سال 1403

در باره تور

با ویزا تور بیشتر آشنا شوید

آیا تا به حال فکر کرده اید،
چگونه می توان قبل از سفر، مقصد انتخابی خود را دید و از انتخاب خود مطمئن شد؟
چگونه می توان آگاهانه سفر کرد؟
چگونه می‌توان از زمان و هزینه‌ای که برای سفر اختصاص می‌دهید، بیشترین و بهترین بهره را ببرید؟
چگونه می‌توان مانند یک بومی سفر کرد؟

قبل از مسافرت، چه در قالب تور و پکیج‌های مسافرتی و چه در قالب سفرهای انفرادی باشد؛ همواره سؤالات متعددی ذهن ما را به خود مشغول می‌کند. اینکه چه تور مسافرتی و به کدام مقصد می‌تواند بهتر پاسخگوی ما باشد بسته به اهداف سفر متفاوت است؛ بنابراین هر مسافر برای سفر به اطلاعاتی در خصوص انواع پکیج‌های مسافرتی، هتل‌ها و اقامتگاه‌ها، اطلاعات حمل‌ونقل و مهم‌تر از همه اطلاعاتی در خصوص مقاصد گردشگری مهم دنیا احتیاج دارد.

وقتی صحبت از سفر باشد، ویزا تور همراه شما خواهد بود:

ویزا تور یک همراه برای علاقه‌مندان به سفر و شریک کاری مناسب برای دفاتر خدمات مسافرتی است.
وب‌سایت ویزا تور قصد دارد به شما به‌عنوان مسافران تورهای داخلی و خارجی کمک کند تا با دریافت اطلاعات سفر مناسب و پکیج‌های مسافرتی به مقاصد گردشگری دنیا، با خیالی آسوده سفر کنید و لحظات خاطره‌انگیزی را برای خود و همراهانتان رقم بزنید.
علاوه بر این ویزا تور می‌تواند یک گزینه و شریک کاری مناسب برای دفاتر خدمات مسافرتی ایران باشد. آژانس‌های مسافرتی و مجریان تور می‌توانند در سایت فایند تور یک حساب کاربری ایجاد کرده و تورهای متنوع خود را به نمایش بگذارند. همچنین به دلیل تغییرات در جزئیات پکیج‌های سفر؛ این امکان به آژانس‌های مسافرتی داده‌شده است تا بتوانند اصلاحات لازم را در لحظه انجام دهند تا مشتریان به‌روزترین تورهای مسافرتی را با آخرین تغییرات از طریق یک جست‌وجوی ساده دریافت کنند.

در ویزا تور چه می‌گذرد؟

همان‌طور که در بالاتر اشاره شد ویزا تور قصد دارد با ارائه اطلاعات کامل در خصوص سفر، شما مسافران و گردشگران تورهای داخلی و تورهای خارجی را در انتخاب تور مناسب یاری کند.
سرویس‌های مختلف سایت فایند تور در سه بخش اصلی خلاصه می‌شود که شامل خدمات، مسئولین تورها و اطلاعات مسافربری هست. در ادامه به معرفی هر یک از سرویس‌های سایت پرداخته می‌شود:
تورهای مسافرتی:
در بخش تورهای مسافرتی، تور موردعلاقه خود را انتخاب کنید.
در این قسمت می‌توانید به تفکیک انواع تورهای مسافرتی داخلی و خارجی را با ارائه اطلاعات کامل جزئیات پکیج‌ها مشاهده کنید. آخرین و به‌روزترین تورهای خارجی و داخلی در این قسمت توسط آژانس‌های مسافرتی ارائه گردیده است.
هتل‌ها:
در بخش هتل‌ها، اطلاعاتی از برترین‌ها را دریافت کنید!
در این بخش از سرویس‌های سایت، اطلاعات کامل از خدمات هتل‌های مشهور، معرفی می‌گردد. اطلاعاتی ارائه‌شده از آن دست اطلاعاتی است که بیشتر مورد استقبال مسافران تورهای داخلی، خارجی و همچنین مسئولین برگزارکننده تور قرار می‌گیرد. اطلاعاتی تصویری و عکس‌ها یکی از مهم‌ترین و ملموس‌ترین اطلاعاتی است که می‌تواند شمارا با وضعیت هتل موردنظرتان آشنا سازد. همچنین در قسمت گالری عکس می‌توانید عکس‌های باکیفیت از اتاق‌ها و بخش‌های مختلف هتل را مشاهده کنید.
آژانس‌های مسافرتی:
در این قسمت اطلاعات کامل در خصوص آژانس‌های مسافرتی اعم از اطلاعات تماس و آدرس در اختیار مخاطبان قرارگرفته است.
کشورهای توریستی:
شاید بتوان گفت بی‌تردید یکی از پرمخاطب‌ترین و مهیج‌ترین سرویس سایت کشورهای توریستی باشد. در این قسمت اطلاعات بسیار جالب و متنوعی در خصوص مقاصد گردشگری و توریستی دنیا برای شما مخاطبان عزیز ارائه گردیده است. در جست‌وجوی اینترنتی در خصوص کشورهای خارجی سراچه‌های متفاوتی با اطلاعات گوناگون وجود دارد اما ویزا تور به دلیل تعهد به مخاطبانش؛ از معتبرترین و به‌روزترین اطلاعات توریستی کشورها استفاده کرده است تا مخاطبان با خواندن مطالب بتوانند با کسب اطلاعات کامل مانند یک بومی سفر کنند.

ایران را با ویزا تور بشناسید:

کشورمان ایران، با قدمتی به کهن‌سالی تاریخ، یکی از بهترین مقاصد گردشگری است. ایران با تنوعی بی‌مانند و کم‌نظیر از آثار تاریخی، طبیعی، فرهنگی پاسخ‌دهنده نیاز قشرهای مختلفی از گردشگران است. کشوری با تنوع جاذبه‌های گوناگون توریستی به‌طوری که هر نوع گردشگر با هر نوع سلیقه‌ای برای ایران جایگاه ویژه‌ای قائل است. تمام دنیا بر این عقیده هستند که ایران قلب تپنده جهان است. بسیاری از گردشگران خارجی سال‌ها آرزوی سفر به ایران را داشته‌اند و محو زیبایی‌های طبیعی، تاریخی و فرهنگی ایران شده‌اند. پس سایت ویزا تور رسالت خود را بر این می‌گذارد تا به شیوه جدید ولی مخاطب سپند به معرفی جاذبه‌های گردشگری ایران بپردازد. البته نباید این نکته را فراموش کرد که یکی از قدرتمندترین گردشگران ایران، خود ایرانیان هستند.

جاذبه‌های توریستی:
اگر به دنبال اطلاعات مفید در خصوص جاذبه‌های گردشگری برتر هر کشور توریستی جهان هستید بخش جاذبه‌های توریستی پاسخ گوی شما خواهد بود. جاذبه‌های گردشگری یکی از مهم‌ترین و درعین‌حال مهیج‌ترین بخش هر تور مسافرتی هست شما ساعات بسیاری را صرف بازدیدهای شهری و تاریخی می‌کنید پس به شما پیشنهاد می‌شود قبل از سفر به کشورها و شهرها اطلاعاتی درباره مقصدهای موردنظرتان آشنایی مختصری داشته باشید، زیرا آشنایی با مقصد می‌تواند شمارا در کسب تجربه‌ای بهتر از سفرتان، یاری دهد.
با عضویت در ویزا تور می‌توانید از تورهای و آغر مای لحظه آخری مطلع شوید، فرصتی که فقط برای همراهان ویزا تور فراهم می‌شود.
در فایند تور قصد داریم تا کامل‌ترین و متنوع‌ترین اطلاعات گردشگری مقاصد را در اختیار علاقه‌مندان به تورهای داخلی و خارجی قرار دهیم. پس فایند تور را به خاطر بسپارید و به دوستان خود معرفی کنید. چراکه گروه ویزا تور قصد دارد متبحرانه تریم مسیر ارتباطی مسافران و آژانس‌های مسافرتی باشد.

شماره تماس »09035673431
موبایل :09035673431
.   ورود به تلگرام
ایمیل :  visair2016@gmail.com