امروز :یکشنبه 15 تیر سال 1399
املاک در ترکیه
تور ها
هتل ها
جاذبه های گردشگری
بلیط هواپیما

تفریحگاه ساحلی سیلوسو/سنتوزا(Siloso Beach Resort, Sentosa)


هتل تفریحی Siloso Beach، در جزیره Sentosa سنگاپور واقع و با قرار گرفتن بدور از هیاهوی شهر، اقامت دلنشینی را به همراه نسیم دریا و فضای سبز فوق العاده به میهمانان ارائه میدهد.
دکوراسیون اتاق ها چوبی بوده و به تمامی امکانات استاندارد جهت یک اقامت راحت مجهز میباشند. اتاقها به چشم انداز ساحل، باغهای خوش منظره و یا جنگلهای سرسبز مشرف میباشند.
هتل همچنین به منظور فراهم آوردن یک محیط رویایی، ویلاهای مجللی را نیز در اطراف درختان ساخته تا بدین ترتیب میهمانان از طبیعت لذت ببرند.
میهمانان میتوانند پس از یک روز پر از تفریح زیر آفتاب، در استخر خوش منظره هتل که از یک آبشار و محوطه آفتاب برخوردار است، به آبتنی بپردازند. آن دسته از میهمانانی که به دنبال لذت بیشتری هستند، میتوانند با شرکت در جلسات ماساژ و معالجات بدن مرکز آب گرم احساس طراوت و جوانی نمایند.
رستوران هتل، همه روز به سرو خوراکهای متنوع و باب طبع صبحگاهی میپردازد. حیواناتی از قبیل سنجاب، قورباغه و طاووس های محلی هم که در این هتل تفریحی سکنا گزیده اند، هنگام صبحانه به جمع میهمانان خواهند پیوست.
هتل، در مجاورت جذابیت های متعددی از قبیل Songs of the Sea و رستوران Del Mar که درست روبروی هتل در ساحل Siloso واقع شده، قرار گرفته است. یک خط اتوبوس در جزیره موجود میباشد. تراموای هتل، مسافرین را به سنگاپور منتقل میکند.

ارسال ایمیل برای رزرو :

شماره تماس »88976231
موبایل :09125972731
.   ورود به تلگرام
ایمیل :  visair2016@gmail.com