امروز :دوشنبه 10 مهر سال 1402
املاک در ترکیه
تور ها
هتل ها
جاذبه های گردشگری
بلیط هواپیما

ترکیه / ازمیر / پاركها(كولتور پارك،Adnan Saygun-ادنان سايگون،تورگو


كولتور پارك، پارك اصلي تركيه، فعاليتهاي متنوعي را ارائه مي كند. اين پارك ، محل نمايشگاه بين المللي ازمير است و يك پارك سرگرم كننده، باغ وحش، رستوران و باغهاي آرامي را در بر ميگيرد.
پارك(Olof Palme-الف پالم) ، واقع در (Karşıyaka-كارشي ياكا) ، مكان آرام بخشي براي توقف است. اين پارك همچنين داراي امكانات ورزشي ميباشد. (Karşıyaka –كارشي ياكا) همان Cordelia) –كردليا) باستاني است.


پارك( Adnan Saygun-ادنان سايگون) ، مركزي است براي فعاليتهاي هنري و داراي يك آمفي تاتر مخصوص كنسرتها و توليدات نمايشي و همينطور يك موزه- پارك فضاي بازي است كه تنديسهايي پراكنده شده در سرتاسر محوطه دارد.


پارك Insan Hakları) -اينسان حاكلاري) (حقوق بشر) ، داراي تنديسهاي مدرن زيبايي است ، از جمله اثر تاريخي و عظيم دلفينهاي پرنده.
پارك (Muammer Aksoy-موامر اكسوي) يك پارك زيباي ساحلي است كه نماي جالبي از خليج ازمير را در اختيار مي گذارد.


پارك تفريحي(تورگوت ازال) ، واقع در( Bayraklı –بايراكلي) شماري از فعاليتهاي سرگرم كننده و ورزشي را ارائه ميكند.
هنر، فرهنگ و سرگرمي شهر ازمير سالهاست كه با شهرت خود توجه توريستها را به خود جلب كرده است . مركز فرهنگي ازمير ، ميزبان برنامه هاي اپرا و باله و به علاوه كنسرتهاي موسيقي است. اين شهر همچنين خانه اركستر سمفوني كلاسيك اژه است و به وجود يك انجمن نمايشي پررونق و شكوفا مي بالد . در مدت جشنواره سالانه بين المللي ازمير ، هنرمندان بين المللي و داخلي در محلهاي اجراي مختلف در شهر و نواحي اطراف از جمله سالن تاتري در( Ephesus-افس) ، برنامه هاي خود را اجرا ميكنند. شما مي توانيد در طول روز سوار بر درشكه هايي كه با اسب رانده ميشوند تفريح كنيد و سپس شب را در فضاي دوست داشتني ميخانه ها و كافه هاي اطرافKordonboyu) –كردن بيو) ، اسكله( Passport- پاسپورت و Karşıyaka - و كارشي ياكا) بگذرانيد.


در خيابانهاي ناحيه (Kemeraltı Market –كمر التي ماركت) ، مي توان عتيقه هاي افسون كننده، جواهرات ظريف و خوشايند، تنوع وسيعي از البسه و انجير و كشمش خشك را كه در ازمير شهرت دارد ، خريداري نمود. رستورانهاي ماهي در اين ناحيه پررنگ و نگار، غذاهاي خاص محلي(- ترانچا وچيپورا ) را كه دو نوع ماهي دريايي هستند، سرو ميكنند.
در پياده روهاي تفريحي( Kodon –كردن) در (Alsancak و Karşıyara –السانجاك و كارشي ياكا) و در خيابان Cumhuriyet) – جمهوريت)و نيز در( Passport- پاسپورت) ، شيكترين و عاليترين مغازه ها را ميتوان ديد

ارسال ایمیل برای رزرو :

شماره تماس »09035673431
موبایل :09035673431
.   ورود به تلگرام
ایمیل :  visair2016@gmail.com